6 Mart 2012 Salı

projectpanlove iki

Aradan çok uzun bir zaman geçmemesine rağmen ikinci project pan'ımı da tamamlamış bulunuyorum. Üçüncüsü için hemen kafamda yeni bir liste oluşturmaya başladım bile. Şimdi bakalım neleri bitirmişim neleri bitirmemişim. Bu postta bitirmediğim ancak çöpe gidecek 2 ürün var. Bu arada kendimi bir tane bile makyaj ürünü bitiremediğim için kutluyorum. :)1- Avon Celebre Roll-on: Avon'dan bir kampanyada aldığım 3 roll-on'un sonuncusu. Kokusu oldukça güzel olan bu roll-on bir süre sonra kremimsi bir yapıya dönüştü. Her kullanımdan sonra peçeteyle kapağını ve çevresini silmek zorunda kaldım. O sebeple memnun kalmadım ve bir daha almayacağım diyebilirim.

2- Watsons Cool Mint Mouthwash: Tadı çok fazla keskin olmayan bu ağız gargarasını hiç memnun kalmadığım yapış yapış Signal White Now'ın yerine almıştım. Onun yapışkanlığından sonra bu üründen çok memnun kaldım. Ofise götürmek için küçük boyunu da almıştım. Ancak yenisini almak yerine yine Watsons'dan daha sonra detaylı anlatacağım başka bir ürün aldım. Tekrar alınabilir bir ürün.

3- Watsons Soothing Foot Lotion: Aldığımın 2. günü kapağı kırılan bu ürünü bir çok blogger kullanmıştır. Ben de genel olarak memnun kaldım. Oldukça bereketliymiş ki bitirmekte zorlandım. İçerisinde küçük parçalar var, kokusu ise lavantalı. Evdeki vücut ve el kremi stoğum eriyene kadar yenisini almayacağım. Genel olarak memnun kaldım.

4- Syoss Onarıcı Terapi Şampuan: Bir süredir Syoss dışında saç ürünü kullanmıyorum. Bu ürün de Onarıcı Terapi serisinin şampuanı. Çok memnun kaldım, yenisini zaten almıştım.

5- L'oreal Triple Active Day Moistruser: Gündüz kremi olarak kullandığım bu kremden genel olarak memnundum. Nemlendirmesi ve yapısı oldukça güzeldi. Sephora'dan aldığım nemlendiricilere sıra gelmesi için bir daha almayı düşünmüyorum. Şu an yerine Garnier'in ileride bahsedeceğim bir nemlendiricisini kullanıyorum.

6- Rexona Oxygen Body Responsive Roll-on: Bitmeden atacağım ilk ürün bu roll-on. Normalde Rexona markasını severim. Zaten atacak olmamın sebebi, ürünü sevmemem veya beğenmemem de değil. Üst kısmındaki top kısmı o kadar zor dönüyor ki, hassas olan kol altı bölgem her sürmeye çalıştığımda kıpkırmızı oldu. Ben de çözümü çöpe göndermekte buldum. Bir daha alır mıyım? Üzgünüm ama hayır.

7- Signal Sensitive Expert Diş Macunu: Şehirdışı bir seyahetim için yanındaki diş fırçasıyla birlikte aldığım bir üründü. Bitirmem uzun sürdü. Genel olarak bir şikayetim olmasa da ben daha keskin macunları sevdiğim için bir daha almayacağım. Zaten evde küçük bir diş macunu stoğum var. O stoğu eritmek istiyorum.

8- Watsons Nail Polish Remover: Watsons'ın herkeste olan bu asetonun bitirdiğim bilmem kaçıncı şişesi. Yerine bir mavi bir yeşil olmak üzere 2 adet almıştım zaten. Çok koyu renk ojeler sürmediğim için ben üründen memnunum. Benim beklentilerimi karşılıyor. Üstelik gayet ekonomik.

9- Watsons lif: Watsons'dan aldığım bu küçük lifi vücut için değil, sadece Intime jelleri uygulamak için kullandım. Kullanmaya başlayalı 3 ayı geçtiği için atıyorum. Şimdilik yerine turuncu çiçek şeklindeki yine Watsons'dan aldığım minik lifi kullanıyorum.

10- Avon Simply Delicate Feminine Wash: Annemle toplu Avon alışverişi sırasında aldığımız bir üründü. Ürün hakkında çok fazla konuşmayacağım ancak neden senelerdir sadece ve sadece Sebamed kullandığımı bir kez daha anladım. Sebamed'in intime jelini aldığım için de bitirmeden çöpe atıyorum.

2 yorum:

UA-29536253-1